Współwłaściciel Fame MMA: „Nie składaliśmy Peji oferty 1 mln zł”

2019-12-24
Big wspolwlasciciel fame mma nie skladalismy peji oferty 1 mln zl

„Traktuję tę sytuację jako dość spore nieporozumienie” mówi szef Fame MMA w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim dla MMAPLtv. Przypomnijmy, że ostatnio na temat propozycji Fame MMA dla Peji wypowiedział się Rest Dixon 37.

Szef Fame MMA Krzysztof Rozpara -Fame nigdy do tej pory nikomu nie składał propozycji na tak wysokim poziomie. To są ogromne pieniądze. Na ten moment myślę, że po prostu dla nas za duże. Nie składaliśmy takiej propozycji. Faktycznie, z naszej strony była inicjatywy przez naszego wspólnego znajomego. Przekazaliśmy Rysiowi Peji informację, że jesteśmy zainteresowani walką, natomiast nie przekazywaliśmy żadnych propozycji finansowych. Zresztą uważam, że taka forma byłaby niewłaściwa – przez znajomego przekazywać informacje o ofertach finansowych, zwłaszcza na takich poziomach. Raczej traktuję tę sytuację jako dość spore nieporozumienie. Chciałbym zaznaczyć, że do składania ofert finansowych i negocjacji finansowych w Fame MMA upoważnione są dwie osoby. Jest to prezes Rafał Pasternak i ja – jestem członkiem zarządu. Tak jak jest to w KRS-ie, my jesteśmy do tego upoważnieni. Nie zwykliśmy składać ofert przez kogoś.

-Nie mogę wykluczyć, że w rozmowie z Rysiem Peją i osobą, o której mówię w rozmowie pojawiły się kwoty, pomysł, że to mogą być duże kwoty – nie mam wpływu na szczegóły zawartości tej rozmowy. Oficjalnie nie składaliśmy takiej oferty. Dodaj współwłaściciel organizacji Fame MMA.