Sobota odpowiada na zarzuty Jongmena

2020-04-03
Big sobota odpowiada na zarzuty jongmena

Niedawno Jongmen poinformował nas na swoich social media o tym, że Sobota skorzystał z prawa małego świadka koronnego. Sobota nagrał film z wyjaśnieniami.

Na pewno nie jest to strach. To co mnie teraz przeraża, to to, że mógłbym odejść z przybitą łatką „kapusia” i to jest jedyne czego się boję.  Brak tej odpowiedzi nie wynika ze strachu. Po drugie jest koronawirus, niedawno otworzyliśmy markę, jest to młoda raczkująca marka, wszystko stoi w miejscu, Wam wszystkim też padają biznesy, musieliśmy się zająć, żeby to ratować. I po trzecie czekałem, aż dowie się cała Polska, żeby już wszyscy się tam naprawdę wypocili, wypałowali, nakrzyczeli i żebym codziennie nie musiał wrzucać nowych filmów, nie ma to sensu, chcemy to zrobić raz, a porządnie - sobota w wyjaśnieniach.

Drodzy państwo... mieliśmy wrzucić ten film o 18:42 (zwróćcie uwagę na sumę liczb z godzin i minut) żeby pojawiła się 60tka o której wszyscy tak głośno krzyczą. Tymczasem, pozdro 60. Do zobaczenia na 60 przy barze, ESSA! - komentuje Sobota.