„Nie ufajcie rządowi” mówi Kacper HTA

Big nie ufajcie rzadowi mowi kacper hta

Po ogłoszeniu zamknięcia Polskich granic przez Premiera Mateusza Morawieckiego w sieci pojawił się post od Kacpra HTA.

- Nie ufajcie rządowi, systemowi, bo nie muszę wam przypominać, jak wiele razy w przeszłości oszukiwali nas i zapewniali, że wszystko będzie OK. Z wielu źródeł, z różnych stron dostałem mega wyraźne znaki, że to nie jest fake news z zamknięciem sklepów wielometrażowych. To jest pierwszy krok. Drugi to zamknięcie miast oraz „areszt domowy” na okres dwóch lub trzech tygodni, prawdopodobnie trzech tygodni, dla wszystkich z uwagi na sytuację, która teraz jest. Z tego co widziałem w tych zakłamanych telewizjach, to mówią, że to jest fake news. Ale to nie jest fake news. Może teraz się narobi więcej bigosu, może jak więcej osób zacznie o tym mówić, to to ukrócą, zmienią terminy, nie wiem. Mają większy wachlarz możliwości niż my, bo my możemy siedzieć i czekać. - mówi raper.

W drugim poście Kacper HTA: - Dziewczyny darujcie sobie na chwile paznokcie i rzęsy, chłopaki odpuśccie siłke i dziaranie..serio tak trudno jest pare dni w skali calego życia dla bezpieczeństwa zostać na chacie? choćby miał być tylko ułamek procenta prawdy w tym wszystkim to nie jest on warty jakiegokolwiek ryzykowania własnego zdrowia, a przedewszystkim innych – rodziny, bliskich, dzieci. Nie będziecie większymi kozakami pokazując ziomom jak odpalisz flaszkę w 20 osób na chacie tylko co najwyżej kretynem. Ten wpis nawet nie tyczy się tylko fanów bo jak patrzę co robi część moich znajomych to mi wstyd, że otaczam się tyloma ludźmi bez wyobraźni. Nie dajmy się zwariować, ale nie bądźmy też idiotami. Peace.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⛔⛔⛔

Post udostępniony przez KacperHTA (@kacperhta)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny darujcie sobie na chwile paznokcie i rzęsy, chłopaki odpuśccie siłke i dziaranie..serio tak trudno jest pare dni w skali calego życia dla bezpieczeństwa zostać na chacie? choćby miał być tylko ułamek procenta prawdy w tym wszystkim to nie jest on warty jakiegokolwiek ryzykowania własnego zdrowia, a przedewszystkim innych - rodziny, bliskich, dzieci. Nie będziecie większymi kozakami pokazując ziomom jak odpalisz flaszkę w 20 osób na chacie tylko co najwyżej kretynem. Ten wpis nawet nie tyczy się tylko fanów bo jak patrzę co robi część moich znajomych to mi wstyd, że otaczam się tyloma ludźmi bez wyobraźni. Nie dajmy się zwariować, ale nie bądźmy też idiotami. Peace✌

Post udostępniony przez KacperHTA (@kacperhta)