Kanał ASFALT RECORDS z miliardem wyświetleń na YouTube!

2020-11-09
Big kanal asfalt records z miliardem wyswietlen na youtube

Kanał Asfalt Records dołącza do wąskiego grona polskich kanałów z ponad miliardem wyświetleń zgromadzonych tam materiałów.

- Jeszcze niedawno świętowaliśmy magiczny milion subskrybentów, a tu pojawia się nam fantastyczna liczba miliarda wyświetleń naszych klipów - mówi Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records. - Nasz kanał ma już prawie 13 lat. Cieszę się, że oprócz artystów Asfalt, pojawiają się u nas ze swoimi klipami także goście, zarówno ci bardzo znani jak i ci dopiero u progu kariery, wszystkich gości i gospodarzy łączy wysoki poziom artystyczny, jaki wyróżnia kanał Asfalt. I to zarówno jeśli chodzi o muzykę jak i sferę wizualną. To, co wartościowe i skierowane dla wymagającego odbiorcy nie zawsze jest jednocześnie popularne, dlatego miliard wyświetleń takiej biblioteki cieszy jeszcze bardziej - dodaje Tytus.

Zobaczcie Showreel Asfalt Records 2019:

Asfalt Records to niezależna, warszawska wytwórnia założona w 1998 roku, która odpowiada za kariery takich muzyków jak O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Fisz i Emade, Łona i Webber, Sarius, Meek, Oh Why?, Rasmentalism, Miętha i Lordofon. Albumy Asfalt Records zdobyły łącznie kilkanaście Fryderyków (Nagrody Akademii Fonograficznej ZPAV) w kategorii Album Roku - Hip-hop. Asfalt Records do tej pory wydała blisko 200 tytułów fonograficznych.