Jędker: „Sokół się odzywał, że ma dla mnie pomoc"

2020-02-18
Big jedker sokol sie odzywal ze ma dla mnie pomoc

Jędker podczas wizyty u znanego fryzjera Borysa Kaltermanna opowiedział o wlace z Wujkiem Samo Zło, Sokole oraz planach na przyszłość.

Sokół jako jedyny nigdy mnie nie skreślił mówi raper: Wojtek sobie polemizował o pewnych rzeczach, mówił pewne rzeczy, ale nie ubliżał jak cała reszta. Wczoraj się odzywał, że ma jakąś dla mnie pomoc. Oferuje pomoc w sensie prawniczym, żeby ogarnąć moją sytuację długów, za co jestem mega wdzięczny.

Jędker o planach na przyszłośc oraz walce w Fame MMA: Chcę robić swoje, czyli chcę wydać książkę. Chcę swobodnie przejść do klatki, do Fame MMA i wyjaśnić Wujkowi pewne rzeczy. Jeśli włodarze federacji się z nami dogadają, no bo rozumiem, że Wujek też jest zainteresowany tą walką skoro temat nie uciekł. Widziałem jak uciekał raczej niż walczył. Wolałbym, żeby normalnie wyszedł i stanął do normalnej walki. To starcie jest nie bez powodu, bo uważam, że gdzieś tam się Wujek zapędził w swoich ocenach, jakie wygłaszał jako dziennikarz szczególnie. Wywołałem mu solówę w MMA.​