IMI "Hello weekend" (prod. Qube II) - Teledysk

2021-09-12
Big imi hello weekend prod qube ii teledysk

Niedawno mogliśmy usłyszeć kawałek Jasinskiego oraz Marta, ekipa Podziemne Stilo nie zwalnia tempa i wypuszcza kolejny numer na swoim kanale. Tym razem jest to IMI w kawałku pt. "Hello weekend". Poniżej możecie go przesłuchać, a zaraz pod klipem na naszej stronie możecie przeczytać kilka słow od IMI.

"Jak to się właściwie zaczęło? Czemu zaczęłam tworzyć muzykę... Od dziecka ciągnęło mnie do muzyki. Śpiewałam w chórkach i na apelach szkolnych. Podstawówka, piękne czasy...Nie wiem kiedy i czemu ten pociąg do śpiewania ucichł....Muzyka zawsze była bliska mojemu sercu. Miłość do muzyki nie pojawiła się z czasem...nie w moim przypadku! Ja się z nią urodziłam. Zawsze coś tam nuciłam pod nosem. Życie bez muzyki dla mnie nie istnieje. Ja nie potrafię żyć bez muzyki. To nie jest sposób na życie - muzyka to moje życie. Słyszę i czuję ją całym sercem,  a innym daje ją całą sobą. Tylko tak, albo wcale!

Rapem zajmuje sie od roku czasu. Zaczęło się to wraz z rozwojem pandemii i akcji "się pomaga" zorganizowanej przez Solara - pozdro dla mistrza! Wtedy zrobiłam pierwsza piosenkę - taką dedykowaną pod tą akcje... Zorganizowałam konkurs w pracy odwołując się do akcji "się pomaga", w który włączyło się kilka osób - najwięksi fighterzy. Wtedy pierwszy raz od dłuższego czasu pozwoliłam ludziom na poznanie tego co siedzi mi w sercu. Pozwoliłam poznać siebie. Podeszłam do tego z maksymą "Nie bój się i zaproponuj cos swiatu". Zaproponowałam...zostałam w tym na dłużej...I tak jestem w tym do teraz. Tak bardzo to kocham.

Urodziłam się w Gdańsku, z sentymentu i miłości do tego miasta jestem tutaj po dzień dzisiejszy. Jak coś bardzo kocham, to nie potrafię tego porzucić. Jestem fighterem, bylą gimnastyczką sportowa, osobą która nigdy się nie poddaje, chociaż nie wiem jak ciężko by w życiu było. Na codzień obsługuje klientów- powiedziałabym śpiewająco. Lubię moją pracę ale muzyka to mój świat. Jeżeli chodzi o muzykę to jestem samoukiem, ale otwartym na wszelkie wskazówki i sugestie. Wychodzę z założenia, że każdy może mnie czegoś nauczyć. Zawsze mocno wspieram tych bardziej zagubionych odemnie, co by nie myśleli, że nie dadzą sobie z czymś rady."

Pics-Art-09-08-08-23-51