Fazi grozi śmiercią Paluchowi

2019-12-12
Big fazi grozi smiercia paluchowi

Współzałożyciel Nagłego Ataku Spawacz na swoim instagramie między innymi obraża szczecińskiego rapera Sobote oraz grozi śmiercią szefowi BOR.

- Paluch, zrobiłeś już coś z tą szparą w zębie, ty k*rwo z Chrobrego? Ilu opłacasz chłopaków z Kolejorza, żeby ci nie wyj*bali? Paluch, ty byłeś taką małą k*rwą z osiedla Chrobrego, nawet nie wiem jaki mieliście ten zespół… Aifam. Ja myślę, że właśnie styl takich k*rew jak ty, to jest taki, że przez rok stoisz przed lustrem, poprawiają sobie daszek, żeby fajnie wyglądać, robią sobie zdjęcia. Paluch, jesteś zwykłą k*rwa c*pą i p*zdą. I na pewno ci o tym powiedzą, bo to poleci w Internet. - Mówi Fazi na nagraniu.

W daleszej części mówi - Spi*rdol się ty k*rwo ze szparą do mnie, a cię zabiję. Poważnie ci mówię. Ja cię k*rwo zabiję, ty p*dale. Ty nie umiesz rapować. Wyj*bałeś Mrokasa, wyj*bałeś wszystkich i teraz jesteś gwiazdą. To ja cię sprowadzę na ziemię. Chcesz dissa, czy przyjechać na Chrobrego i cię rozj*bać?

Poznań ma tylko jednego prawdziwego rapera mówi Fazi - Jedyny prawdziwy raper w Poznaniu to jest Peja. Wiem, że ty się opłacasz chłopakom z Piątkowa, bo inaczej by cię naliczali co tydzień.