Empiki bez autobiografii Peji „Wolę sprzedać mniej, ale zarobić więcej”.

2019-12-21
Big empiki bez autobiografii peji wole sprzedac mniej ale zarobic wiecej

Rychu Peja w wywiadzie dla lokalnego portalu wyjaśnia dlaczego jego książka nie pojawi się w Emikach.

Poznaniak wyjaśnia dlaczego chce wydać swoją autobiografię -Samo pisanie dla mnie byłoby znacznym obciążeniem. Nie chciałem z tym zwlekać po 50-tce. Kiedy rzeczywiście Rychu będzie w wieku Jay-Z – może już nie będzie wydawał muzyki. Jeżeli moja aktywność znacznie by się obniżyła, to wtedy znalazłbym czas, ale ja nie chciałbym długo z tym czekać. Myślę, że teraz jest ciekawy moment na opowiedzenie tego. Parę osób się do mnie zwracało na przestrzeni kilku lat.

Dlaczego nie zobaczymy książki w Emikach? -Oczywiście propozycje wydawnicze i podział procentowy to jest największe bandyctwo, jakie spotyka pisarzy. To jest nieporównywalnie gorsze niż wydawanie muzyki, więc zapomnijcie, że znajdziecie książkę w Empikach, bo ona będzie dostępna na naszych stronach. Wydaję ją jako RPS Enterteyment. Będziecie mogli ją kupić przez preorder na stronie i na spotkaniach literackich, do których będzie dochodziło. - wyjaśnia Peja

-Wolę sprzedać mniej, ale zarobić więcej, bo jeżeli ktoś ma zarabiać, to lepiej żebyśmy my, a nie Empik, który weźmie 50-60% marży. Kiedy obniżymy książkę na 19,99 zł, to praktycznie oddamy ją za darmo. Pi*rdolę to. - dodaje raper.