Brain Dead Familia zapowiada nowy album od PRO! Teledysk do pierwszego singla już dostępny.

Big brain dead familia zapowiada nowy album od pro teledysk do pierwszego singla juz dostepny

Brain Dead Familia prezentuje pierwszy singiel do albumu "HYPNOCIL" od PRO! Premiera płyty już 11 czerwca 2021 roku. Preorder dostępny w sklepie VULGARUS.pl

PRO to raper pochodzący z Mysłowic (rocznik '90). Od ponad dekady działa w hiphopowym podziemiu, a na swoim koncie ma dwa nielegale - EP-kę "ARCHIWUM X" (2013) oraz longplay "SMOK" (2017). Znany jest m.in. ze stałej współpracy z DEDISEM, również jako hypeman.

Premiera albumu "HYPNOCIL" została zaplanowana na 11 czerwca 2021 roku. Materiał jest muzyczną miksturą ciężkich brzmień horrorcore'u ze świeżością nowych fal trapu czy nawet klubowymi bębnami. Znalazło się tu miejsce zarówno dla mocnych bangerów, storytellingów jak i delikatniejszych numerów o tematyce trueschool'owej. Jak podsumowuje materiał jego twórca - "jest to najbardziej szczera i otwarta płyta jaką dotąd stworzyłem".

Gościnnie na "HYPNOCIL" udzielili się: DEDIS, FLORAL BUGS, DYZMA FG, soREC, DEJW oraz DJ SPAROWSKY. Za produkcję bitów odpowiada aż dziesięciu różnych producentów, w tym sam PRO.

hypnocil