Asfalt Records i O.S.T.R. z nominacją do nagród Klubu Twórców!

2020-11-10
Big asfalt records i o s t r z nominacja do nagrod klubu tworcow

Blisko półtora tysiąca zgłoszeń, selekcja 298 najciekawszych projektów, a wśród nich nominacja dla Asfalt Records. Jury konkursu Klubu Twórców Reklamy wyłoniło pretendentów do najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży reklamowej. Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu KTR poznamy już 23 listopada.

Za sprawą identyfikacji płyty “GNIEW”, Asfalt Records ma szansę na statuetkę w kategorii Product Design. Produkcją wykonawczą projektu po stronie wytwórni zajęli się Bartek Okrój i Marcin Tytus Grabski. Autorem zdjęć jest Shootme Visual Artists. Asfalt Records w ścisłej współpracy z 247Studio przygotowała komplementarne materiały marketingowe na polach produkt fizyczny, komunikacja online, merchandising i outdoor - czytamy w nominacji.

O.S.T.R. “GNIEW” to pierwszy wyprodukowany w Polsce przezierny, dwuskrzydłowy gatefold, będący integralnym uzupełnieniem dla 200-gramowych płyt winylowych. Wydawnictwo w wersji CD zadebiutowało na pierwszym miejscu OLiS, stając się trzecim najchętniej kupowanym albumem w Polsce na nośniku fizycznym w pierwszej połowie bieżącego roku. Sukces powtórzyła ograniczona czasowo przedsprzedaż wydawnictwa winylowego - zaledwie trzydniowy drop przyniósł Ostremu pozycję numer dwa OLiS, a co szczególnie bezprecedensowe, odbyło się to aż 7 miesięcy po oficjalnej premierze płyty.

O.S.T.R. "GNIEW" rozmowa z twórcami wydania na YT:

Wszystkie nominowane prace można obejrzeć na stronie https://konkursy.sar.org.pl/nominacje/ktr/