5 premierowych pomysłów na Mikołajkowy prezent z ASFALT SHOP

2020-12-01
Big 5 premierowych pomyslow na mikolajkowy prezent z asfalt shop

Każdy z nas doskonale zna swoje wewnętrzne dziecko - wiesz, czym lubisz się bawić i jaki prezent najbardziej przypadnie Ci do gustu. Zdarza się też, że znamy zainteresowania wewnętrznych dzieci naszych najbliższych i umówmy się, ich oczekiwania często bywają równie wysokie jak nasze. Dlatego tak często mikołajkowym prezentem jest po prostu surowa jak grudniowe przymrozki koperta z wiadomą zawartością. Tutaj w sukurs przychodzi asfaltshop.pl. W tym tygodniu podsuwamy Wam nasze autorskie propozycje na wykorzystanie mikołajkowego przypływu gotówki. Jak przystało na mikołajki do każdego zakupu dodajemy jeszcze prezent od siebie. Warto wspomnieć, że oficjalny start przedsprzedaży nadchodzących wydawnictw wraz z dedykowanymi im upominkami ruszy oficjalnie w najbliższą, mikołajkową niedzielę 6 grudnia, tuż po północy. Wszystko po to, by dać Wam odrobinę więcej czasu na podjęcie decyzji i tym samym przemyślane zakupy.

Pierwsza z naszych pięciu premierowych propozycji to wyczekiwana przez fanów Fisza i Emade winylowa edycja albumu “Na Wylot” z 2001 roku. “Ten album to krok milowy polskiej muzyki miejskiej, ale czy nie da się tego powiedzieć o każdej płycie Fisza i Emade?” - komentuje Tytus, CEO Asfalt Records. Do pierwszego wydania albumu dołączamy specjalny, mikołajkowy prezent - limitowaną reedycję singla CD “Tajemnica” wraz z remiksami Magiery i DJ JMI. Ten mały błyszczący krążek z pewnością będzie nie lada gratką nie tylko dla wiernych słuchaczy Fisza ale i kolekcjonerów.

mikolajki-swieto-mikolaja

Codziennie od wtorku do piątku, od 1 do 5 grudnia, o godzinie 16.00 będziemy anonsować kolejną mikołajkową premierę. Kolekcjonerzy, nastawcie budziki.